Bulldozer Botları

20 Eylül 2006

Bulldozer markası ile aklımıza ilk gelen sağlamlığı ve kendine özgü stili ile bildiğimiz bot ve çizmeleridir herhalde. Hiçbirimizin aklına Bulldozer markasının aslında abiye ayakkabı üreticisi olduğu gelmez.1980 yılında faaliyet göstermeye başlayan firma ilk olarak dediğimiz gibi üretimine abiye ayakkabılar ile başlamış. Ancak yeni nesil değiştikçe ihtiyaç ve tercihlerinin de değiştiğini çabuk farkeden firma, 1985 yılından itibaren hepimizin aklında kendine özgü stili ile yani Buldozer botları ile kalmayı başarmış.

Erkek:

Kadın:

11 Yorum : “Bulldozer Botları”

 1. "> Gökhan :

  Beylikdüzüne en yakın bayi neresi bilen varsa bir mail atabilirmi ?

 2. "> tarık bomba :

  ben kullanıyorum ..hayatımda ilk kez aldım ancak cok rahat ve sağlammış eskiyince tekrara alıcam ( iyi reklam oldu, hakkımı alırım:)

 3. "> selahattin karlı :

  607 model bulldozer bot varmı varsa fiyatı nedir..tşk.

 4. "> akın :

  tam 5 yıldır almış olmama rağmen neredeyse ilk aldığım gibi duruyor
  hem görünüş itibari ile hemde spor ayakkabı gibi hafif olması özelliği ile tek kelimeyle nükemmel bir ürün.ilk kez bir ayakkabıdan bu kadar memnun kaldım.teşekkürler

 5. "> ibrahim :

  izmirde konakta veya çevre yerlerde nerede bulldozer satış noktası var acaba ?

 6. "> arif akyel :

  tek kelime ile dünyanın en sağlam ayakkabısı.6 yıldan fazla oldu alalı ve bariz hor kullanmama rağmen bir bayanla ilk buluşmaya gidince giydiğim ayakkabım.hala…(kış aylarında:)

 7. "> sinan demirci :

  0195 buldozer sand üründen varsa fiyat nedir acaba

 8. "> serkan sakin :

  öncelikle yeni modellerinizi beğendim fakat geçen sene aldığım botlarımdan hiç memnun değilim bir sene de üzerındeki çıt çıtlar dökülmeye başladı ve botun arkası acıldı dolayısıyle bu şikayetimi göz önünde bulundurup benım mağduruyetimin üzerine sizden bır cevap bekliyorum geri dönüş yaparsanz bir tüketici olarak memnun olurum saygılar

 9. "> sevil taş :

  ben çok seviyorum fakat gri rengini

 10. "> sevil taş :

  aslında hiç sevmiyordum görünce sevdim. babam getirdiğinde rengi gridi. gönlüm yumuşadı ama sadece gri rengine yumuşadı

 11. "> faruk güç :

  izmir de özeL oLarak yani sadece buLdozer satan kaLite Li bi yer biLen war mı …?…
  Ayrıca iLk aLdıqımda çok kaba qeLdi ama şimdi çok hoşuma qidiyor… süper bi bot … 2 sene önce aLdım ve haLa eskisi qibi… ama şimdi bir ihtiyaç sahibinde. tşk.Ler

Yorum Yazın

* Girilmesi zorunlu alanlar

Yorumlar Hakkında Uyarı! :
ayakkabim.org, Türkiye'den ve dünyadan ayakkabı, çanta ve aksesuar modasını okuyucuları ile paylaşan bir online moda magazinidir.

ayakkabim.org'da haberleri yayınlanan hiçbir marka ile ticari bağımız bulunmamaktadır. Hiçbir ürün ve markanın satışını yapmamaktayız. Ürün bilgisi, fiyatlar, mağaza adresleri, şikayetleriniz ve bayilik talepleri için lütfen marka üreticileri ya da distribütörleri ile temasa geçiniz.

ayakkabim.org bünyesinde ürün şikayetleri ve bayilik taleplerine yer vermemekteyiz. Bu içeriğe sahip yorumlar ve ayrıca düzgün ve anlaşılabilir bir Türkçe ile yazılmamış yorumlar yayınlanmamaktadır. Ürün ve marka şikayetlerine ilişkin bilgilendirmemizi bu sayfamızdan inceleyebilirsiniz.